Vůně potu prozradí, zda žena muže přitahuje

Pach mužského potu se liší podle toho, v jakém rozpoložení se dotyčný zrovna nachází. Muži, kteří jsou ženou přitahováni, začnou namísto normálního potu produkovat pot „sexuální“. V rámci studie, kterou vede doktorka Denise Chenová, asistentka profesora psychologie na Rice University v Texasu, pak odborníci zjišťovali, zda jsou ženy schopny tento rozdíl v mužské vůni rozpoznat.

Vybranou skupinu mužů vědci požádali, aby sledovala dvacetiminutové vzdělávací video a odebrali jim vzorek normálního potu. Poté promítli mužům dvacetiminutový erotický snímek a získali tak vzorky potu sexuálního. Vzorky zachytili na polyesterové podložky, které pak předložili devatenácti ženám ve věku dvaceti let.

Zatímco všechny účastnice výzkumu „očichávaly“ podložky, odborníci zkoumali jejich mozkové reakce. Výsledek studie je pozoruhodný. Přestože samy ženy podle svých slov žádný rozdíl mezi oběma druhy potu necítily, jejich mozek rozdíl bezpečně rozpoznal.

Doktorka Chenová tvrdí, že vzorky sexuálního potu určité části mozku doslova „rozzářily“. Dodala, že mozek ženy je tedy stoprocentně schopen rozpoznat v pachu muže, že se o ni zajímá. Chenová a její kolegové nyní mají v úmyslu rozšířit jejich výzkum a zjistit, jak vůně potu ovlivní chování muže a ženy k sobě navzájem.

Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Krásné clip in vlasy pro všechny ženy. Moderní sportovní oblečení pro všechny možné aktivity. Batohy a brašny pro všechny sportovní aktivity.


Doporučujeme:


Naplň své erotické touhy s ženou z online sex seznamky flirtkontakt.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Široký výběr erotických parfémů, kde si vybere každý naleznete na adrese sexshop online.cz   Kvalitní a levné vibrátory pro Vaše erotické hrátky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!