Pět nejšílenějších parfémů

Každý člověk má svou oblíbenou vůni a parfém, která ale může být pro někoho jiného přímo nesnesitelná. Zvláště jedná-li se o originální vůně lidí, jež touží vystoupit z řady. Dokážete si představit, že byste voněli třeba jako lahodný sendvič z fast foodu či oblíbený sýr? Pak právě pro vás společnost připravila pět nejoriginálnějších a vlastně i nejšílenějších parfémů u nás i ve světě.

1. Vůně čerstvě ugrilovaného masa

Pokud máte rádi jídlo z fast foodu, pak právě pro vás americký výrobce Burger King připravil speciální vůni, o které tvrdí, že se jedná o vůni svádění s lehkým nádechem plamenem pečeného masa.

2. Vůně vína

Milovníky vína pak jistě příjemně překvapí vůně, již vyrobil český vinařský závod Znovín Znojmo. Ten pro fanoušky připravil řadu parfémů, které se podobají oblíbeným odrůdám vína. Takže pokud půjdete po ulici a najednou vám bude připadat, že jste prošli kolem vinotéky, nemusí to být vždy pravda.

3. Vůně sýrů

Britská společnost Stilton zase vyvinula řadu parfémů mající připomínat oblíbené sýry. Takový čerstvý parmazán by mohl určitě pěkně vonět, ale zkuste se zamyslet, jak by to vypadalo třeba u olomouckých syrečků.

4. Vůně vyjadřující politický názor

Zajímáte se o politiku? A chcete svůj názor veřejně sdělit svému okolí? Pak jistě oceníte vůně, jež dokáží charakterizovat, zda patříte mezi „levičáky“, „pravičáky“ či „nezávislé“.

5. Sex, drogy a rock´n´roll

Pokud patříte mezi fandy rockové skupiny Kiss a přitahuje vás pomyšlení na upocené rockery, pak máte jedinečnou možnost koupit na amazon.com „parfém“, který je mixem pachů všech čtyř členů kapely KISS.

Pokud nemáte dárek k Vánocům pro svou přítelkyni, kupte jí dildo. Oblíbený e-shop Extrasexshop.cz vám nabízí erotické hračky a sexuální pomůcky pro zajímavější sex. Elektronické obojky pro psy za skvělé ceny. Dárky nejen k narozeninám, netradiční dárky a skvělé zážitky má pro vás e-shop Netradicni-darecky.cz.


Doporučujeme:


Naplň své erotické touhy s ženou z online sex seznamky flirtkontakt.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Široký výběr erotických parfémů, kde si vybere každý naleznete na adrese sexshop online.cz   Kvalitní a levné vibrátory pro Vaše erotické hrátky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!