Parfémy a kosmetika

Chcete se líbit? V dnešní době se už příliš nehledí na to, zda jste muž nebo žena – od obou pohlaví se očekává i vyžaduje reprezentativní vzhled. Dobrým pomocníkem ve zkrášlení je často kosmetika, která nás může zbavit některých nedokonalostí pleti i těla. A velkou část našeho dojmu na okolí tvoří i vůně, kterou na něj působíme. V takových případech se neobejdeme bez parfému či toaletní vody, ať jsme od přírody vybaveni sebepříjemnější vůní těla. Ačkoliv pro obyčejné příležitosti může stačit deodorant, parfémy či toaletní vody jsou stále nenahraditelné díky bohatosti a intenzitě vůně, která přetrvává i mnoho hodin.

Pozor na padělky!

Ale i krása a okouzlující vůně něco stojí. Neznačkové parfémy lákající nízkou cenou mohou často po pár minutách začít nepříjemně zapáchat a nekvalitní kosmetika vám může na kůži „vykouzlit“ vyrážky a nehezké fleky. V buticích ale za originální parfém nebo make-up světových výrobců zaplatíte sumy, za které vám vaše peněženky rozhodně nepoděkují. Řešení? Internetový obchod! Nejenže dobrý e-shop může nabízet o stovky korun levnější zboží, ale šíři jeho sortimentu mu většina kamenných obchodů jen tiše závidí. Jinde nenajdete tak komplexní sortiment všech světově proslulých značek. Anna Sui, Antonio Banderas, Bruno Banani, Celine Dion, Chanel, Christian Dior, David Beckham, Hugo Boss, Vichy či Yves Saint Laurent, to je jen zlomek známých společností a jmen, která prodávají svou vlastní kosmetiku a parfémy. Kvalitní internetový obchod, nabídne to a ještě mnohem více. Pořídit si levný originální parfém tak není vůbec nemožné.

Jak nakupovat?

U nakupování po internetu, ač je to velmi lákavé a výhodné, přichází jeden problém – nemáte možnost si vámi vybraný kus vyzkoušet – nepoznáte, jak rtěnka zabarví vaše rty, jak make-up sedne k vašemu opálení, či jak bude vonět váš vysněný parfém. Řešením je návštěva kamenné prodejny, kde si pomocí testerů můžete vyzkoušet, co vám sedne. To ale není vždy možné…

Obzvláště s parfémy, které na rozdíl od kosmetiky nemají snadno definovatelné barvy a efekty, je potíž. Pomoc můžeme hledat v třech typických částech, které kvalitní parfém má. První z nich je Hlava, tedy to, co ucítíme ihned po nanesení parfému na kůži. Hlavu cítíme zhruba patnáct minut. Po ní se vůně rozvíjí do Srdce, ze kterého se můžeme těšit i několik hodin. Nejdéle přetrvávající je pak Základ, který je často pižmový, ambrový nebo „dřevěný“. Jde o nejtěžší vůně, na rozdíl od intenzivních kořeněných a ovocných vůní hlavy a srdce, které vyprchávají i desítky hodin. Z vůně jednotlivých částí pak můžeme alespoň přibližně určit, jak moc se k nám parfém bude hodit. Platí, že dobrý internetový obchod vám podrobné informace o vůních parfému na svých stránkách pečlivě rozepíše. Rada na závěr: Parfémy pouze nastříkáme, neroztíráme, mohli bychom narušit jemnou strukturu vůní.

Spodní prádlo pro každou moderní ženu a slečnu. Máme erotické prádlo vhodné jako dárek pro ženy i dívky.


Doporučujeme:


Naplň své erotické touhy s ženou z online sex seznamky flirtkontakt.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Široký výběr erotických parfémů, kde si vybere každý naleznete na adrese sexshop online.cz   Kvalitní a levné vibrátory pro Vaše erotické hrátky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!