Pánské bundy

Pánské bundy své uplatnění najdou jednoznačně v zimních měsících, kdy venku teploty velmi často sahají pod bod mrazu a nám už jen teplý svetr nebo mikina nestačí. Bundy jsou totiž vyráběny tak, aby poskytly co největší komfort a hlavně udržely teplo. V zásadě můžeme bundy rozdělit právě podle aktuálního počasí (pánské podzimní bundy, pánské zimní bundy a pánské jarní bundy). Výjimku tvoří pánské kožené bundy.

Existuje ovšem i další dělení pánských bund, mezi které patří i tzv. svrchní bundy. Hlavním úkolem svrchní bundy je poskytnout Vám ochranu před větrem, deštěm a dalšími vnějšími vlivy. Není tedy žádným překvapením, že voděodolné bundy si na sebe oblékáme mnohem častěji, než je to nutné. Ze zvyku sáhneme po voděodolné bundě, i když zrovna neprší.

Vysvětlením tohoto faktu může být i to, že lidé často přeceňují odolnost membrány a její schopnost „dýchat“. Celkově jsou neuvěřitelně oděru vzdorné, odolné vůči větru a vodě. S těmito typy bund se už nemusíte bát vyrazit na celodenní výlet do přírody, i když zrovna není to nejlepší počasí. Nemusíte se bát prochladnutí, promáčení ale i dalších vlivů, mezi které patří třeba klíšťata nebo jiný hmyz, který na Vás může kdykoliv zaútočit.


Doporučujeme:


Naplň své erotické touhy s ženou z online sex seznamky flirtkontakt.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Široký výběr erotických parfémů, kde si vybere každý naleznete na adrese sexshop online.cz   Kvalitní a levné vibrátory pro Vaše erotické hrátky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!