Originální parfém voní jako sperma

Každoročně osloví společnost Six Scents Perfume šest módních návrhářů, aby vytvořili ve spolupráci s nejlepšími tvůrci vůní originální, unisexové parfémy.

V letošním projektu, jehož se účastní také dcera šéfredaktorky francouzské Vogue Julia Restoin Roitfeld, mimořádně vyniká projekt mladého návrháře Rada Houraniho.

Ten se totiž rozhodl, že představí parfém inspirovaný vůní spermatu. Skvěle tak vystihl téma letošní kolekce „Od nevinnosti ke zkušenosti“.

Zatímco se ostatní návrháři nechali inspirovat vzpomínkami na dětství a pubertu, Radi Hourani šel mnohem dále. Dle vlastních slov chtěl designér vytvořit vůni, která skutečně vyjádří proměny života, reprezentující život od narození po smrt. „Vrchní tóny tvoří aroma dětského pudru a vůně spermatu, ale ejakulát není nutně vulgární či oplzlý,“ vysvětluje návrhář.

„Christopher (Christopher Raynoud, tvůrce parfému, pozn. red.) se přiblížil k vůni sperma, jak to jen šlo a udělal něco skutečně elegantního a překrásného,“ dodává.

Parfém Ascent by Radi Hourami s vůní dětského pudru a mužského ejakulátuParfém Ascent by Radi Hourami s vůní dětského pudru a mužského ejakulátu

Svěží, zelené vodní akordy evokují kapku ejakulátu, počátek života. Ty přecházejí do pudrově-pižmových tónů inspirovaných vůní dětského zásypu.

Dospělost vyjadřují kožené tóny, silné a odvážné jako kožená bunda. A nakonec tu najdete vůni kadidla, symbolizující smrt, nikoliv však v morbidním stylu.

Ve výčtu ingrediencí byste ale mléčně zabarvenou tekutinu hledali marně. Kontrastní vůni, plnou temných či zářivých tónů, tvoří čistě rostlinné ingredience, pohlavní buňky tu opravdu zastoupeny nejsou. Šťáva z hrušek, lístky fialky, růže, cedrové dřevo, fazole tonka a kadidlo spolu s benzoinem společně tvoří tento kontroverzní parfém.

Proč právě sperma? Z obchodního hlediska geniální tah. Sex, jak známo, skvěle prodává a zvědavost ještě víc. Ostatně vůně inspirovaná sexem a pohlavními orgány není ničím novým.

Před pár lety přišla jistá německá společnosti na trh s parfémem s jasným názvem – Vulva. Vonná kompozice věrně kopíruje vůni vagíny a prý vzrušuje spolehlivěji než feromony. A nyní se dostává na řadu zase aroma mužských pohlavních buněk.

Lahvičku parfému Ascent by Radi Hourami si můžete objednat například ve slavném francouzském butiku Colette či v luxusním obchodním domě Liberty v Londýně za 110 euro. Vůně od Six Scents Perfume najdete také v pražském butiku Simple.

Trička s potiskem a vtipná trička pro všechny mladé lidi.


Doporučujeme:


Naplň své erotické touhy s ženou z online sex seznamky flirtkontakt.cz. Luxusní vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější slečna. Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Široký výběr erotických parfémů, kde si vybere každý naleznete na adrese sexshop online.cz   Kvalitní a levné vibrátory pro Vaše erotické hrátky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!